Не ліки: вчені відкрили незвичний спосіб продовжити життя

Не ліки: вчені відкрили незвичний спосіб продовжити життя

Вчені довели, що читання продовжує життя і знімає стрес.

За результатом дослідження фахівців Єльського університету, з'ясувалося, що люди, які читають більше 30 хвилин у день, живуть довше ніж, ті хто цього не робить.Про це повідомляє 7 Med News.

Дослідження тривало протягом 12 років. За цей час вдалося встановити, що для того, щоб досягти максимального результату для здоров'я, читати необхідно не менше 200 хвилин у день.

У такому випадку, корисна звичка допоможе впоратися зі стресом і захистить від різних хвороб. Наприклад, на 40% знизить ризик інфарктів та інсультів, а також на 68% знизить тривожність.

Відео дня

Особливо читання важливе для літніх людей, адже воно підтримує їхній мозок у тонусі і знижує ризик розвитку деменції (набутого слабоумства).

Проводити час із паперовою книгою перед сном, також виявилося корисною звичкою, яка допомагає швидше засинати і краще висипатися.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, знайдений спосіб лікування діабету без ліків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки