МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Є в кожному будинку: названі продукти, що викликають рак

Фахівці із Великобританії склали добірку продуктів, що підвищують ризик виникнення раку.

Так, червоне перероблене м'ясо (наприклад, ковбаса і бекон) здатні викликати онкологічні захворювання кишківника та шлунка, пише видання Which?.

Це пов'язано з високим вмістом нітратів, які додаються до таких виробів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, всього лише 50 г обробленого м'яса (2 скибочки бекону) на день збільшують ризик розвитку раку кишківника на 18%.

Також встановлено ​​непрямий зв'язок між вживанням цукру і онкологією. Сам по собі він не здатний викликати її, проте надмірне вживання солодкого призводить до зайвої ваги, що, в свою чергу, сприяє раку.

Зауважується також, що наука не підтвердила зв'язок між вживанням продуктів із пестицидами і онкологічними захворюваннями. Їх, а також штучні підсолоджувачі і харчові добавки перевіряють перед додаванням в напої та їжу. А ось люди, які працюють з пестицидами, наприклад, на фермерських і промислових підприємствах, і справді ризикують захворіти.

Відзначається також, що ефективність продуктів, які нібито можуть застерегти виникнення ракових захворювань, залишається недоведеною.

Так, куркума, зелений чай, чорниця, гранат і жирна риба є здоровим доповненням до раціону, проте вони навряд чи зможуть уберегти від онкології.

"Щоб знизити ризик раку, вам потрібно їсти багато різних фруктів і овочів, збільшуючи споживання клітковини, а також підтримувати здорову вагу і не курити", - зазначили у виданні.

Як писав OBOZREVATEL, складено список "здорових" продуктів, які насправді завдають шкоди організму.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

-1
Коментарі
8
1
Смішно
27
Цікаво
1
Сумно
2
Треш

Блоги медицини