Кето-дієта при діабеті: вага та цукор під контролем

Кето-дієта при діабеті: вага та цукор під контролем

Вона допомагає схуднути, заряджає енергією, покращує стан шкіри, розгладжує зморшки та подовжує життя! Кето-дієта - одна із найпопулярніших типів харчування, яку розробляли для лікування епілепсії, зниження ваги та нормалізації цукру в крові при діабеті другого типу.

Дієта дозволяє вживати чимало різноманітних продуктів, крім хлібобулочних виробів, цукерок та солодких фруктів. Як кетогенне харчування може допомогти людям із цукровим діабетом 2-го типу? Чому при такому раціоні ефективніше вживати натуральні добавки? Читайте далі!

Кето-харчування: відмова від вуглеводів

Рослинні олії, яйця, м'ясо, риба, горіхи, боби і навіть свиняче сало - кето-дієта поєднує калорійні продукти, в яких мало вуглеводів. Відмова від гліцидів призводить до зменшення запасів глюкози та глікогену, тому в обмінні процеси включаються жири та кето-тіла. Це призводить до спалювання внутрішнього жиру, що сприяє схудненню.

Відео дня

Щоб запустити ці процеси, необхідно кілька днів дотримуватись кетогенного харчування з повною відмовою від вуглеводів. Під суворою забороною солодкі фрукти, сухофрукти, будь-які солодощі, хліб, випічка, макаронні вироби, картопля й навіть цільнозернові.

Дієтологи рекомендують такі продукти при кето-дієті:

  • біле м'ясо птиці; будь-яке червоне м'ясо нежирних сортів;
  • риба у будь-якому вигляді;
  • необроблені рослинні жири, свиняче сало та олія;
  • будь-які страви з бобових – квасолі, нуту, гороху, сочевиці;
  • горіхи, насіння;
  • яйця та молочні продукти без цукру;
  • всі види овочів, крім картоплі та вареної моркви;
  • кислі ягоди, зелені кислі яблука;
  • кислі напої без цукру.

Такий перелік продуктів дозволяє щодня вживати корисні, ситні та смачні страви без відчуття голоду.

Користь кетогенного харчування для діабетиків

Людям із діабетом 2-го типу складно знайти баланс у харчуванні. Високий рівень глюкози та нестача інсуліну обмежують пацієнтів у раціоні. До чорного списку потрапляють усі вуглеводні продукти, саме тому лікарі найчастіше рекомендують діабетикам знижувати вагу за допомогою кетогенного харчування.

Крім нормалізації ваги, кето-дієта допомагає покращити показники рівня цукру в крові, оскільки в раціоні відсутні небезпечні для діабетиків вуглеводи. За клінічними даними, кетогенна дієта при діабеті 2-го типу сприяє:

  • нормалізації кров'яного тиску;
  • зниженню рівня цукру та тригліцеридів у крові;
  • нормалізації процесів вироблення інсуліну;
  • покращенню концентрації уваги, пам'яті, розумової діяльності.

Раціональна кетодієта: як уникнути ризиків?

Оскільки основу кетогенного харчування становлять жири, м'ясо, яйця та молочні продукти, такий раціон може підвищити рівень холестерину в крові, а також підвищити ризик виникнення серцево-судинних патологій. Кето-дієта також може спричинити гіпоглікемію - низький рівень цукру в крові.

Відсутність рослинної клітковини, яка міститься у фруктах, також може викликати проблеми із шлунково-кишковим трактом - запори або діарею. Незважаючи на доведену ефективність кетогенного харчування при діабеті 2 типу, її рекомендують застосовувати під наглядом лікаря.

Щоб мінімізувати можливі побічні ефекти такого харчування, ізраїльські лікарі рекомендують вживати безпечний органічний препарат Curalin (Куралін).

Кето-дієта при діабеті: вага та цукор під контролем

Натуральна добавка з доведеною ефективністю

Гомеопатична добавка Curalin виготовлена за формулою давньосхідної медицини Аюрведи та містить понад 9 органічних екстрактів рослин, які:

  • знижують ризик розвитку цукрового діабету;
  • сприяють очищенню ШКТ, печінки, нирок та судин;
  • сприяють схудненню;
  • знижують рівень глюкози та нормалізують вуглеводний обмін.

Американське наукове видання Diabetes/Metabolism Research and Reviews опублікувало результати клінічного дослідження ізраїльських лікарів: у 72% пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу через 1 місяць прийому Кураліну рівень глікованого гемоглобіну знизився на 0,94%.

Незважаючи на високу ефективність кето-дієти при діабеті 2-го типу, вона має чимало побічних ефектів. Додатковий прийом натуральних добавок мінімізує ризики кетогенного харчування, покращуючи показники цукру без ризиків для здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки