Впав у кому без інсуліну: лікаря в Україні звинуватили в махінаціях з ліками

12,6 т.
Впав у кому без інсуліну: лікаря в Україні звинуватили в махінаціях з ліками

У Полтавській області в Миргороді суспільство звинуватило місцевого ендокринолога в махінаціях з інсуліном.

Як говориться в сюжеті ТСН, 19-річний хлопець впав в кому через те, що не отримав потрібних ліків.

Повідомляється, що дорослі пацієнти також не отримують необхідної кількості інсуліну. У зв'язку з цим поліція і адміністрація лікарні почали власні розслідування.

У свою чергу сам доктор Павло Ошека свою провину заперечує. За його словами, проблема з дефіцитом ліків пов'язана з недостатнім фінансуванням з боку держави.

Відео дня

"Я всім пишу урізану одну третину. Адже якщо я першим напишу 100%, то що дістанеться іншим?" - прокоментував він, додавши, що буде видавати гормон вибірково, поки потреба в ньому не буде профінансована.

Як повідомлявOBOZREVATEL, недавно в Україні заборонили популярні препарати проти діабету.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки