МоваЯзык

/ Ендокринологія

Чим хворіє Алла Пугачова: розкриті секрети співачки

Легендарна співачка Алла Пугачова не перестає підігрівати інтерес шанувальників. Так, днями вона виклала в мережу грайливе фото без макіяжу, а в листопаді минулого року приголомшила всіх другим вінчанням.

До речі, після вінчання Примадонна давала інтерв'ю, і тоді багато хто не на жарт занепокоївся її здоров'ям - Пугачова без макіяжу виглядала хворою і втомленою.

"МедОбоз" вирішив "покопатися" в історії співачки і з'ясувати, які захворювання їй дошкуляють.

Справи сердечні

Не на словах артистка знайома з болями в серці. Як відомо, проблеми з серцево-судинною системою турбують її вже дуже давно.

Як відомо, десять років тому вона навіть зважилася на свою першу операцію по кардіології. Так, з-за підвищеного рівня холестерину і критичного звуження судин Пугачовій довелося погодитися на стентування.

Ще через рік операцію повторили, так як встановлені стенти погано прижилися, і ще через рік їй в ушкоджену судину вводили зонд для розширення просвіту.

Співачка не приховує, що відчувала себе погано. Тоді вона говорила, що їй дошкуляли болі за грудиною, які посилювалися при будь-якому фізичному і емоційному навантаженні.

Серце "зачепив" діабет

Медики вважають, що причиною розвитку атеросклерозу у Примадонни є цукровий діабет другого типу. А той у свою чергу розвинувся через її поїздки з концертом в Чорнобиль через чотири місяці після катастрофи на АЕС.

Після цього відчайдушного вчинку ендокринна система співачки дала збій і поступово призвела до розвитку цукрового діабету. При цьому під впливом стресів і шаленого ритму життя вона просто пропустила перші симптоми хвороби і, відповідно, ту її стадію, коли лікування було б ефективним.

З роками важке захворювання потягнуло за собою шлейф наслідків, серед яких і серцево-судинні порушення.

Ноги "старої хворої жінки"

Якось під час інтерв'ю Примадонна жартівливо сказала про себе: "Стара хвора жінка з подагрою". Як відомо, вилікувати подагру не можна, а тільки стримувати медикаментозно.

А ще співачці до сих пір дошкуляє травма ноги, отримана кілька років тому під час зйомок телепрограми. Тоді, як відомо, їй довелося лікуватися в Швейцарії. Але незважаючи на дороге лікування, її періодично тубують набряки і болі, особливо при зміні погоди.

Раніше "МедОбоз" писав про те, які хвороби загрожують Шнурову.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини