Знижує рівень цукру: вчені назвали вітамін для запобігання діабету

29,2 т.
Знижує рівень цукру: вчені назвали вітамін для запобігання діабету

Вживання вітаміну D запобігає ризику розвитку цукрового діабету другого типу.

До такого висновку дійшла група вчених з США, говориться на сайті Doctor NDTV. Харчові добавки з цим вітаміном забезпечують більшу чутливість до інсуліну і знижують рівень цукру в крові.

У дослідженні брали участь понад 600 жінок у віці до 74 років. Його результати показали, що існує прямий причинно-наслідковий зв'язок між дефіцитом вітаміну D і діабетом другого типу.

"Крім того, звичайне перебування на сонці також забезпечує зв'язок, демонструючи, що дефіцит вітаміну D пов'язаний з високим рівнем глюкози в крові", – підсумували вчені.

Відео дня
Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, цукровий діабет входить в топ-5 найбільш поширених захворювань в світі, а найбільш схильні до ризику захворіти мешканці тих країн, де люди частіше схильні до нервового стресу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки