Грип "обирає" товстих людей: вчені вразили відкриттям

19,3 т.
Грип 'обирає' товстих людей: вчені вразили відкриттям

Люди з надмірною вагою, що хворіють на грип, особливо небезпечні для оточуючих.

До такого висновку прийшли вчені з університету Мічигану, пояснивши, що ступінь заразності людини залежить від ваги. Про це повідомляє medikforum.

За даними досліджень, в організмі повних людей вірус зберігається довше, ніж у тих, хто володіє нормальною вагою. Таким чином, інфіковані ризикують заразити грипом родичів, друзів і незнайомців.

На думку вчених, в першу чергу націлювати заходи профілактики грипу потрібно на пухких особах, включаючи проведення щеплень. Більш того, через зайву вагу жертви ожиріння мають більше ризику зіткнутися з ускладненнями грипу.

Відео дня

До таких висновків дослідники прийшли після спостереження за 1800 осіб протягом трьох сезонів грипу. Люди з ожирінням демонстрували симптоми вірусу на 42% довше тих, у кого вага була нормальною. Досліджувані з помірними симптомами або без них залишалися заразними для інших в два рази довше. Таким чином, жертви ожиріння довше становлять загрозу для оточуючих їх людей.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше вчені розповіли, чим небезпечне вживання алкоголю при грудному вигодовуванні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки