"Фуфломіцин!" Комаровський "розпік" популярний препарат для імунітету

152,5 т.
Євген Комаровський

Популярний для зміцнення імунітету препарат ехінацеї не має жодного впливу на організм людини.

Про це в своєму Youtube-каналі розповів лікар Євген Комаровський, відповідаючи на запитання підписників в Instagram після публікації з порадами щодо посилення імунної системи.

"Ось ці всі травички для імунітету ніяк не впливають, не підвищують і не знижують, тому їх можна в кожен будинок. Тому літрами п'ються препарати ехінацеї — нікому не заважає погань, яка здорово збагачує виробників препаратів. Тому робіть правильні висновки", — пояснив він свою позицію з приводу цього препарату.

Відео дня
Євген Комаровський

Крім того, лікар розповів про некорисність безлічі лікарських засобів.

"Для бажаючих лікуватися придумано багато "фуфломіцинів" із невеликою кількістю побічних ефектів. Це дуже добре розглянути на прикладі імунної системи. Якщо препарат по-справжньому її стимулює, то збільшує не тільки вираженість відповіді на інфекційні захворювання, але і ймовірність алергічних реакцій. Якщо ж він гальмує імунні реакції, він, звичайно, лікує алергію, але й послаблює організм, роблячи його чутливим до інфекційних хвороб", — зазначив Комаровський, пояснюючи, що такі препарати абсолютно не потрібні.

Лікар Комаровський

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Комаровський розповів про те, що вживання аскорбінової кислоти може загрожувати утворенням каменів у нирках.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки