МоваЯзык

/ Гастроентерологія

Фрукторіанство: дієтолог розкрила головні плюси і мінуси

Фрукторіанство має один важливий плюс і мінус. Перший полягає в тому, що фрукти вживаються без обробки, різних спецій, а також у повній відсутності шкідливих продуктів. Але цей спосіб харчування загрожує дефіцитом низки мікроелементів, а іноді й набором ваги.

Про це повідомила відомий дієтолог Вікторія Кляуз на своїй сторінці в Instagram. Вона зазначила, що фрукторіанці вживають тільки плоди рослин, а інші їх частини, а також продукти тваринного походження виключаються.

Вона зазначила, що у них у щоденному раціоні частка фруктів становить 75%, решта припадає на горіхи і насіння. Але деякі фрукторіанці включають в раціон тільки фрукти.

Дієтолог розкрила плюси і мінуси фрукторіанства

Дієтолог розкрила плюси і мінуси фрукторіанства

"Плюси – фрукти вживаються без обробки, спецій, повна відсутність шкідливих продуктів. Мінуси – дефіцит низки мікроелементів, у деяких людей – набір ваги", – написала дієтолог.

Кляуз наголосила, якщо людина вирішила стати фрукторіанцем, то перехід повинен бути плавним і усвідомленим. Також варто почати з вегетарінства і тільки потім задуматися про фрукторіанство.

"Їсти тільки фрукти – це зовсім не так легко, як здається", – додала вона.

Прихильники цього харчування вживають в їжу тільки плоди растеній🍐🥑, а інші частини рослин і продукти тваринного походження виключаються У щоденному раціоні частка фруктів становить 75%, решта припадає на горіхи і насіння Деякі фрукторіанці включають в раціон тільки фрукти ⠀ Плюси - фрукти вживаються без обробки , спецій, повна відсутність шкідливих продуктов🙌 Мінуси - дефіцит ряду мікроелементів, у деяких - набір ваги ⠀ Якщо ви вирішили стати фрукторіанцем, то перехід повинен бути плавним і усвідомленим Варто почати з веге тарінства👆 і тільки потім задуматися про фрукторіанства Є тільки фрукти - це далеко не так легко, як кажется😏 ⠀ А як ви ставитеся до фрукторіанства? Хотілося б спробувати? 😁

Публікація від Дієтолог онлайн ПП раціон (@ dietolog_dr.klaus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кляуз розповіла, що різка відмова від м'яса та інших продуктів тваринного походження може завдати шкоди здоров'ю.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини