Масаж ефективний в лікуванні кислотного рефлюксу

20,1 т.
Масаж ефективний в лікуванні кислотного рефлюксу

Група дослідників з департаментів фізіотерапії, медицини та хірургії Університету Кардинала Еррери, Іспанія, вивчила вплив масажу на прояви гастроезофагіальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ) або кислотного рефлюксу.

Згідно з попередніми результатами, цей немедикаментозний спосіб може значно знизити у хворих симптоми ГЕРХ. Про це повідомляє Medical News Today.

Читайте: У чоловіка вибухнув кишечник через дурний жарт приятелів

кислотний рефлюкс

Кислотний рефлюкс виникає, коли вміст шлунка, включаючи кислоту, потрапляє в стравохід. Це може викликати неприємне печіння, яке називають печією.

Відео дня

Масаж включає в себе застосування малого навантаження і тривалої розтяжки міофасціального комплексу в області діафрагми, яка розташована трохи вище шлунка і відіграє важливу роль в запобіганні проникнення шлункового соку в стравохід.

Раніше MedOboz повідомляв, що вчені виявили тісний зв'язок між психічними розладами і підвищеним ризиком запорів, особливо у літніх людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки