Операція не потрібна: здійснене гучне відкриття у лікуванні апендициту

22,6 т.
Операція не потрібна: здійснене гучне відкриття у лікуванні апендициту

При запаленні апендикса операція зовсім не обов'язкова — у більшості випадків пацієнту досить призначити курс антибіотиків.

Із сенсаційною заявою виступили дослідники з фінського Університету Турку. Попередні дослідження обережно вказували на можливість лікування апендициту антибіотиками, проте досі таких рекомендацій намагалися уникати, повідомляє ВВС.

У ході масштабного експерименту дослідники протягом п'яти років спостерігали за 300 пацієнтами у віці від 18 до 60 років, які погодилися лікувати апендицит без операції, лише антибіотиками.

Відео дня

Протягом трьох днів ліки їм вводили внутрішньовенно — у лікарні, — а потім пацієнти приймали таблетки, вже перебуваючи вдома.

Результат — майже дві третини пацієнтів обійшлися без операцій. А у тих, кому вона все ж знадобилася, видалення апендикса минуло без ускладнень.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікар назвав чотири способи профілактики апендициту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки