Як харчуватися на відпочинку: дієтолог дала важливу пораду

9,0 т.
Як харчуватися на відпочинку

Часто система харчування "все включено" на курортах може погано вплинути на організм людини: тиждень або кілька споживання таких продуктів і пасивного відпочинку сприяють переїданню.

Про це повідомила відомий український дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці в Instagram. За її словами, у багатьох випадках це може стати випробуванням для звичного харчування.

"Як дієтолог, я не проти системи "все включено". Не потрібно думати, що приготувати, і витрачати на це час. Так, це зручно, якщо ви вмієте тримати себе в руках, коли бачите велику кількість і різноманітність їжі", — написала Фус.

Відео дня
Як харчуватися на відпочинку: дієтолог дала важливу пораду

"Навіть один — два тижні такого харчування і пасивного відпочинку сприяють елементарному переїданню", — прокоментувала дієтолог.

Вона додала, що також з'являються ризики втрати контролю над апетитом, набору ваги, підвищення рівня цукру в крові, погіршення стану мікрофлори кишечника, розладів травлення.

Читайте: В Google визначили найпопулярніші напрямки відпочинку в українців

Фус дала рекомендації, як правильно харчуватися на відпочинку:

  • Потрібно дотримуватися режиму.

  • Не можна робити тривалих перерв між основними прийомами їжі: 3-4 години, не більше.

  • Не потрібно харчуватися між основними прийомами їжі.

  • Треба пити багато води, а не соки, коктейлі або щось інше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український дієтолог Світлана Фус повідомила, що небезпечними для здоров'я людей є продукти з трансжирами, великою кількістю насичених жирів, а також смажені страви, приготовані за допомогою будь-якого рослинного масла.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки