Розкрито секрет ідеального перекусу

Розкрито секрет ідеального перекусу

Організму людини обов'язково потрібні перекуси. В ідеалі, вони мають допомогти цілковито забути про їжу на кілька годин.

Про це написала відома дієтологиня Світлана Фус на своїй сторінці в Intagram. Вона зазначила, що, потрапивши у шлунок, їжа перетравлюється і через 1,5-2 години перемущується в кишківник. Сам же шлунок поступово зменшується в об'ємі.

Приблизно через три години в ньому залишається зовсім мало їжі, і в мозок починають надходити сигнали про зміну об'єму. Також знижується рівень глюкози в крові. Саме тоді для людини дуже корисний легкий перекус.

Відео дня

"Між основними сеансами їжі, як правило, минає 5-7 годин. Це досить великий проміжок часу, за який точно захочеться їсти. Для цього і потрібні перекуси. Ось тільки є велика різниця між "перекушувати" і "постійно щось жувати", – підкреслила Фус.

Розкрито секрет ідеального перекусу

"Ідеальний перекус – це той, який допоможе не думати про їжу найближчі кілька годин", – додала дієтологиня.

Вона зазначила, що, якщо між вживаннями їжі минає понад 7-8 годин, людині слід перекусити "щільніше".

"Денний раціон має містити щонайменше три повноцінні сеанси: сніданок, обід і вечерю. Але краще між ними зробити один повноцінний перекус. І тоді між усіма епізодами перерва буде приблизно чотири години. Це дозволяє більш рівномірно розподілити їжу протягом дня, зробити кожне харчування повноцінним і налагодити режим", – підсумувала Фус.

Для чого потрібні перекуси☝ Між основнимі❗пріемамі пиши, як правило, проходить 5-7 годин. Це досить великий проміжок часу, за який вам точно захочеться їсти. Для цього і потрібні перекушування. Ось тільки є велика різниця між "перекушувати" і "постійно щось жувати". Для початку розберемося, звідки виникає почуття голода✔ Потрапивши в шлунок, їжа (я маю на увазі повноцінний прийом їжі) перетравлюється і через 1,5-2 години невеликими порціями потрапляє в кишечник. Шлунок поступово зменшується в об'ємі. Години через 3 в шлунку залишається зовсім мало їжі, в мозок починають надходити сигнали про зміну обсягу. Крім того починає поступово знижуватися рівень глюкози в крові. У цей момент ми відчуваємо голод і тягнемося ... за сладкім🍭, а потрібно зробити корисний легкий перекус. Якщо між сніданком і обідом або між обідом і вечерею проходить більше 7-8 годин, перекусіть щільніше, не обмежуйтеся яблуком або капучіно☝ З'їжте, наприклад: рулет з лаваша з куркою і овочами або з сиром і овочами, салат зі свіжих овочів з макаронами з твердих сортів пшениці, зі склянкою томатного соку або чашкою трав'яного чаю. Ваш денний раціон повинен містити мінімум три повноцінних прийому їжі: сніданок, обід і ужін.Но краще, якщо ви між ними зробите один повноцінний перекус. І тоді між усіма прийомами їжі перерва буде близько 4-х годин. Це дозволяє більш рівномірно розподілити їжу протягом дня, зробити кожен прийом їжі повноцінним і налагодити режим харчування Ідеальний перекус-це той, який допоможе вам не думати про їжу найближчі кілька годин. Підписуйтесь на мій Telegram-канал, посилання в stories☝

Публікація від Дієтолог Світлана Фус (@ dietolog.fus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, дієтологиня Вікторія Кляуз розповіла, що у людей навіть за правильного харчування може не знижуватися вага. Причини цього можуть бути різними: від нерегулярності дотримання і до порушення гормональної сфери.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки