Шкода молочки: дієтологиня розвіяла популярний міф про харчування

Дієтологиня розвіяла популярний міф про молочку

Дієтологиня і лікарка Вікторія Кляуз спростувала слова косметологів, які не рекомендують вживати молочні продукти. Вона запевнила, що для кожної людини підхід має бути індивідуальним.

Про це лікарка написала на своїй сторінці в Telegram. За її словами, "рекомендації для всіх" – це дуже узагальнено.

Дієтологиня наголосила, що є ситуації, в яких молочні продукти справді небажані. Але такі випадки спочатку потрібно підтверджувати лабораторно, "а вже потім давати поради".

Дієтологиня розвіяла популярний міф про молочку
Відео дня

"Наразі немає доказової бази щодо шкоди молочних продуктів. Молочка – це і незбиране молоко, і низькокалорійний йогурт із підсолоджувачем, і витриманий сир. Усі ці харчі по-різному перетравлюються і засвоюються, тому забороняти "все і всім одразу" – не зовсім коректно", – зазначила Кляуз.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кляуз розповіла, що голод і спрага можуть бути причиною частих головних болів у людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки