Викликають рак і ранню смерть: названі небезпечні напої

190,9 т.
Викликають рак і ранню смерть: названі небезпечні напої

Між споживанням штучно підсолоджених напоїв і ризиком передчасної смерті існує прямий зв'язок.

Про це говорить нове дослідження вчених з Гарвардського університету. Так, вони виявили, що цукровмісні напої збільшують ризик ранньої смерті від низки захворювань, у тому числі деяких видів раку, повідомляє ВВС.

У дослідженні зібрані дані 37 тисяч чоловіків і 80 тисяч жінок старше 30 років.

Названо смертельно небезпечні напої
Відео дня

Виявилося, що чим більше цукровмісних напоїв людина випивала, тим вищим був ризик ранньої смерті.

"Якщо порівняти з групою людей, які п'ють менше одного солодкого напою в місяць, у тих, хто п'є від одного до чотирьох напоїв на місяць, ризик підвищується на 1%, у тих, хто п'є від двох до шести напоїв – на 6%, якщо пити солодкі напої щодня -–на 14%, більше одного напою в день – на 21% ", – пояснив один з авторів дослідження Васанта Малик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, часті нічні походи в туалет говорять про надлишок солі в організмі і гіпертонії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки