МоваЯзык

/ Гастроентерологія

Як правильно вийти з посту: поради лікаря

Переїдання виключених продуктів є однією з найбільш частих помилок при виході з посту.

Про це в ефірі Oboz TV заявила сімейний лікар, вертебролог Віра Золотарьова.

"Вихід із посту, будь-якої дієти повинен бути поступовим. Це повинно бути пісне м'ясо, це повинна бути якась нежирна риба. Потрібно починати поступово вводити ті продукти, які ви обмежували. Класика: закінчується піст і на ранок гастроентерологія сповнена пацієнтів. У чоловіків - напад подагри. Тобто, алкоголь у поєднанні з жирною їжею, якої не було, різке надходження, а організм перебудувався на іншу систему харчування, він не готовий до такого бурхливого штурму. Можна спровокувати цілу низку проблем і потім довго і нудно від цього лікуватися", - наголосила вона.

Також Золотарьова зазначила, що до кожної дієти повинен бути індивідуальний підхід.

"Дієта сама по собі не може бути нешкідливою, це обмеження чогось. Я не люблю це формулювання. Я все-таки більше схиляюся до корекції харчування. Важливо, щоб те харчування, яке вам розписують, щоб воно підходило особисто вам. Не вашій сусідці, не вашій дружині або комусь іншому, а особисто вам. У вас індивідуальний набір хромосом, у вас індивідуальна ДНК, у вас індивідуальні особливості імунної системи, ферментативної системи і т.д. Тому дієта повинна відповідати вашим початковим якимось параметрам", - констатувала медик.

Крім того, Золотарьова звернула увагу на стан організму перед рішенням дотримуватися дієти.

"Звичайно, що при будь-якій корекції харчування потрібно розуміти відновлювальні здатності організму. Якщо вони будуть знижені, то результату можна домагатися дуже довго. Коли ви ще вводите якісь обмеження із харчування, то стан можна тільки погіршити. Тобто, антиоксидантна система пацієнта повинна працювати на високому рівні. Тоді ви будете домагатися високого результату", - підсумувала вертебролог.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", гострий перець і інші "пекучі" спеції сприяють не тільки зниженню ваги, але і зменшують апетит до вживання солі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Обозреватель TV" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини