"Жодних перекусів!" Тренер розповів, як харчуватися під час схуднення

Тренер розповів, як харчуватися під час схуднення

Триразове харчування під час схуднення більш ефективне, аніж п'ятиразове. Для того, щоб легко скидати вагу, також потрібно відмовитися від перекусів.

Про це розповів тренер Юрій Журавський на своїй сторінці в Facebook. За його словами, коли людина їсть більше, ніж тричі на день, це взагалі не сприяє схудненню.

"Вибираючи між дробовим п'яти- і триразовим харчуванням для зниження ваги необхідно зупинятися на другому варіанті. І відмовитися від перекусів", – написав Журавський.

Тренер розповів, як харчуватися під час схуднення
Відео дня

Він пояснив, що харчування з перекусами не веде до підвищення метаболізму і схуднення, хоча на перших порах допомагає впоратися з відчуттям голоду.

"Після того, як страх почуття голоду буде позаду, необхідно переходити на чотири- і триразове харчування", – підсумував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дієтологиня Вікторія Кляуз пояснила, чому правильне харчування "приносить" деяким мінус 5 кг за два тижні, а інші втрачають за цей же час щонайбільше 1 кг.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки