Знайдено несподіваний спосіб зменшити біль в жіночі дні: в чому суть

16,2 т.
Знайдено несподіваний спосіб зменшити біль в жіночі дні: в чому суть

Біг на біговій доріжці не менше трьох разів на тиждень може полегшити біль під час менструації.

Вчені встановили, що такий вид фізичного навантаження допоможе позбутися відчуття дискомфорту. Про це повідомляє Daily Mail.

Дослідження, проведене Університетом Англії Раскін, показало, що жінки, які використовували тренажери протягом шести місяців, відчували на 22% менше болю в порівнянні з тими, хто не займався спортом.

Періодичні болі
Відео дня
Біг на біговій доріжці

Експерти пояснюють це тим, що періодичні болі обумовлені виділенням хімічних речовин – простагландинів. Вони викликають звуження кровоносних судин в матці, що перешкоджає надходженню кисню в тканини органа та викликає біль.

Як писав OBOZREVATEL раніше, фітнес-тренер Аніта Луценко розповіла про те, як слід тренуватися під час менструації. Так, за її словами варто обмежити силові навантаження.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки