Смертельно небезпечно: названі продукти-вбивці для вагітних

12,1 т.
Смертельно небезпечно: названі продукти-вбивці для вагітних

Картопляні чіпси, майонез, рослинні масла та інші продукти, що містять у собі велику кількість лінолевої кислоти та інших ненасичених жирів, виявилися вкрай небезпечними для вагітних жінок.

До такого висновку прийшли медики, які опублікували статтю в Journal of Physiology, передає "РИА Новости"."Вагітним жінкам вкрай важливо стежити за своєю дієтою. Ми в черговий раз показали, що надмірне вживання певних видів нутрієнтів може вкрай негативно вплинути на здоров'я і саме життя зростаючого плода", — заявила Діанн Скеллі (Deanne Skelly) з університету Гріффіта в Натані (Австралія ).

Разом із колегами вони відкрили нову загрозу для здоров'я вагітних жінок і ембріонів, спостерігаючи за тим, як так звані омега-6 жири, ненасичені жирні кислоти, що містяться в рослинних оліях і майонезі, впливали на здоров'я вагітних щурів.

Відео дня
Продукти, заборонені вагітним

У зв'язку з цим вчені радять всім вагітним, особливо тим, хто чекає появи сина, уникати таких продуктів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що вживання деяких категорій продуктів може привести до погіршення роботи мозку і виникнення депресії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки