У Греції народилася дитина від трьох батьків: як так сталося

15,5 т.
У Греції народилася дитина від трьох батьків: як так сталося

Лікарі Греції та Іспанії змогли подолати безпліддя жінки і дали їй можливість народити дитину, використавши при цьому генетичний матеріал трьох осіб.

У результаті народився здоровий хлопчик вагою 2,9 кілограма. І мама, і дитина почуваються добре, передає ВВС.

Відомо, що метод "трьох батьків" полягає у пересадці ДНК мітохондрій (частки клітин, що відповідають за вироблення енергії) від жінки-донора (анонімного) в яйцеклітину матері.

У Греції народилася дитина від трьох батьків
Відео дня

Його розробили для допомоги сім'ям, які страждають від генетичних мітохондріальних захворювань, що передаються від матері до дитини.

Щоправда, даний метод також викликав безліч суперечок. Деякі експерти у Великобританії, де його винайшли, кажуть, що процедура викликає етичні питання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у січні 2017 року стало відомо, що ця методика була використана в Україні. Дівчинка, у якої "троє батьків", з'явилася на світ 5 січня. Її самостійно народила 34-річна українка, яка тривалий час не могла виносити дитину.

Також ЗМІ пишуть, що до рішучого кроку вдалася ще одна подружня пара — в Індонезії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки