"Видаляли матку!" Стало відомо про "тортури" над працюючими жінками в Індії

62,5 т.
'Видаляли матку!' Стало відомо про 'тортури' над працюючими жінками в Індії

В Індії переважна більшість жінок, особливо з малозабезпечених сімей і без освіти, змушені вдаватися до операції з видалення матки, щоб отримати роботу.

До представниць слабкої статі ставляться упереджено при працевлаштуванні через особливості їх фізіології. Так, в одному зі штатів країни за останні три роки тисячі молодих жінок стали жертвами гістеректомії, повідомляє ВСС.

У більшості випадків вони зробили це, щоб влаштуватися на збір цукрової тростини. Для роботодавців менструація – справжня проблема, адже жінки можуть пропустити один-два робочих дня.

Відео дня

Активісти, які працюють в регіоні, розповідають, що недобросовісні лікарі відразу рекомендують видаляти матку, незважаючи на те, що цю проблему можна лікувати медикаментозно.

Стало відомо про "тортури" над працюючими жінками в Індії

Крім того, лікарі не пояснюють, які наслідки тягне операція, тому багато жінок вважають, що видалити матку – це цілком нормально.

Раніше MedOboz повідомляв, що біг на біговій доріжці не менше трьох разів на тиждень може полегшити біль під час менструації.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки