Гроші і ліки не потрібні: в Україні просять про термінову допомогу для дівчини-хірурга

Гроші і ліки не потрібні: в Україні просять про термінову допомогу для дівчини-хірурга

У мережі просять допомоги для хірурга Київського центру хірургії печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози і доцента Національного медичного університету імені Богомольця Тетяни Лубенець – вона потрапила в реанімацію з діагнозом гострий гемоліз.

Про це розповіла її сестра Ірина Лубенець на своїй сторінці у Facebook. Зараз жінка перебуває у критичному стані. Вона потребує переливання крові.

"Все, що реально, ми робимо. Ні фінансова, ні медикаментозна допомога наразі не потрібна. Єдине, про що зараз попросили лікарі, якщо у когось група крові 1 мінус, під'їхати до центрального банку крові за адресою: вул. Максима Берлінського, 12 і здати пробу своєї крові та залишити контакти", – зазначила дівчина.

Відео дня
Тетяна Лубенець потребує допомоги

За її словами, складність навіть не у відсутності крові як такої в банку крові, а в тому, що жодна з них несумісна.

"Вранці у неї візьмуть нові зразки крові, після введення імуноглобуліну, і будуть поєднувати заново всю наявну кров. Я перша в черзі донорів, але для перестраховки нам потрібно якомога більше варіантів. У банку крові в курсі про цю ситуацію, треба сказати, що кров для Лубенець Тетяни Вікторівни з 10-ї лікарні. Заздалегідь всім вдячна", – написала дівчина.

Тетяну Лубенець називають хірургом від Бога. Багатьом українцям вона реально рятувала життя.

"Я дякую долі, що дісталася в руки фахівцям від Бога. Лубенець Тетяна Вікторівна – це маленька, тендітна дівчина, але втре носа багатьом світилам", – так відгукується про молодого лікаря одна з її пацієнток.

Як писав OBOZREVATEL, 27-річний Ілля Карпов, майданівець 3-ї Сотні, боєць батальйону ім. Кульчицького з важкими пораненнями був доправлений до Києва – йому потрібна допомога.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки