Пити і не хворіти: лікарі назвали спецію, яка нівелює дію алкоголю на печінку

36,4 т.
Пити і не хворіти: лікарі назвали спецію, яка нівелює дію алкоголю на печінку

Популярна спеція куркума може надати позитивний ефект, якщо людина переборщила з алкоголем напередодні.

Як повідомляє Express.co.uk, алкоголь, споживаний у великих кількостях, є основною причиною захворювання печінки, зокрема причиною алкогольного гепатиту і хронічного гепатиту з фіброзом печінки або цирозом.

Однак навіть невеликий його надлишок за короткий проміжок часу може призвести до пошкодження печінки.

За словами дієтолога Кім Пірсон, яскраво-помаранчева спеція, яка давно використовується в індійській кухні та аюрведичній медицині має здатність захистити печінку від пошкоджень і "компенсувати" частину збитку від вживання алкоголю.

Відео дня

Дослідження на мишах показали, що ті тварини, яким давали куркумін (міститься в куркумі - Авт.), менше страждали від захворювань печінки.

Однак лікарі попереджають, що використання куркуми при приготуванні їжі не може забезпечити захисний ефект. Його оптимальні дози в сирому вигляді повинні бути розраховані індивідуально.

Лікарі також рекомендують збільшити в раціоні кількість клітковини, пити зелений чай і багато води.

Печінка - важливий орган, який відповідає за фільтрацію нашої крові, продукування жовчі, необхідної для процесу травлення, і регулювання рівня цукру в крові.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", щоденна склянка вина або 0,5 літра пива можуть знизити ризик ранньої смерті від усіх причин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки