Худнуть у 2,5 раза більше: дієтологи назвали оптимальний час для прийомів їжі

22,5 т.
Худнуть у 2,5 раза більше: дієтологи назвали оптимальний час для прийомів їжі

Найбільш калорійні прийоми їжі повинні бути вранці, а от вечеряти варто малою кількістю продуктів.

До такого висновку дійшли ізраїльські вчені, які досліджували процес схуднення жінок із зайвою вагою, пише українське BBC.

Ті учасниці досліджень, котрі їли найбільше калорій вранці, скинули в 2,5 раза кілограмів більше ніж ті, котрі увечері. Саме тому нічні переїдання є головним ворогом стрункості і красивої фігури.

Читайте: Як схуднути на 6 кг за два тижні: перевірена дієта

Крім цього, сильно схильні до ризику набору ваги студенти, особливо першокурсники. У США це явище назвали "сімка першокурсника", тому що за перший рік навчання вони в середньому набирають 7 кілограм.

Відео дня

На думку дослідників, це пояснюється заміною домашньої їжі напівфабрикатами і порушеннями режиму харчування, адже часто студенти їдять не за графіком, а як доведеться.

Також такому ризику піддаються мандрівники, які часто змінюють часові пояси, люди зі змінним графіком роботи і ті, хто часто не висипається.

Для нормування ваги медики радять створити "харчове вікно" – часовий проміжок, у який дозволено їсти. Деякі вчені пропонують їсти тільки протягом 12 годин і менше на добу.

"Наприклад, коли 8 пацієнтів у переддіабетичному стані погодилися приймати їжу в період із 8 до 15 години, їхня чутливість до інсуліну зросла, а тиск знизився порівняно з тими, хто їв ті ж страви, але протягом 12 годин на добу", – уточнили в ЗМІ.

Худнуть у 2,5 раза більше: дієтологи назвали оптимальний час для прийомів їжі

Як писав OBOZREVATEL, дієтолог назвала продукти, які найкраще їсти на сніданок.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки