І комахи теж: Супрун розвіяла міф про гомосексуалізм

283,0 т.
гомосексуалізм

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвіяла міф про гомосексуалізм, наголосивши, що наукою давно доведено природність даного явища.

"Сьогодні ми маємо руйнувати міфи і стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Як аргумент вона вказала на те, що гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення або характер, а ще до народження.

Відео дня

"Не дозволяйте стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Однак, він точно може визначити, забезпечити людям права і можливості незалежно від неї", - наголосила вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, пара чинних американських військових уклала нетрадиційний шлюб в елітній Військовій академії (Вест-Пойнт, США). Це перший випадок узаконення гей-шлюбу серед військовослужбовців-чоловіків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки