МоваЯзык

/ Новини медицини

Ін'єкція врятує від старіння тіла: вчені зробили відкриття

Винайдено препарат, який здатний поліпшити регенерацію м'язів після пошкодження у літньому віці.

Так, учені Піттсбурзького університету з'ясували, що зниження активності білка клото є причиною, через яку м'язи втрачають здатність до загоєння у міру старіння. На основі цього вони розробили ліки, повідомляє "Лента.ру".

Відомо, що підвищена активність білка клото збільшує тривалість життя у експериментальних тварин, а дефіцит молекули провокує прискорене старіння.

Ін'єкція врятує від старіння: зроблено відкриття

Hi-News.ru

Під час експерименту виявилося, що у гризунів, які отримували препарат, покращувалися процеси регенерації в ушкоджених скелетних м'язах. Міцність нової м'язової тканини була подібна до такої у звичайних пацюків.

Ін'єкція препарату в організм старих тварин через декілька днів після травми також призвела до збільшення м'язової маси і поліпшення функціонального стану. За словами вчених, цей метод допоможе відновленню літніх людей, які пережили травму або операцію м'язів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені створили препарат, здатний берегти шкіру від старіння, вибираючи старіючі клітини організму тварини і знищує їх, збільшуючи його виживання приблизно на 36%.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

2
Коментарі
0
0
Смішно
16
Цікаво
8
Сумно
1
Треш

Блоги медицини