Ін'єкція врятує від старіння тіла: вчені зробили відкриття

28,1 т.
Ін'єкція врятує від старіння тіла: вчені зробили відкриття

Винайдено препарат, який здатний поліпшити регенерацію м'язів після пошкодження у літньому віці.

Так, учені Піттсбурзького університету з'ясували, що зниження активності білка клото є причиною, через яку м'язи втрачають здатність до загоєння у міру старіння. На основі цього вони розробили ліки, повідомляє "Лента.ру".

Відомо, що підвищена активність білка клото збільшує тривалість життя у експериментальних тварин, а дефіцит молекули провокує прискорене старіння.

Читайте: Величезна шкода: з'ясувалася небезпека ліків від печії

Відео дня
Ін'єкція врятує від старіння тіла: вчені зробили відкриття

Під час експерименту виявилося, що у гризунів, які отримували препарат, покращувалися процеси регенерації в ушкоджених скелетних м'язах. Міцність нової м'язової тканини була подібна до такої у звичайних пацюків.

Ін'єкція препарату в організм старих тварин через декілька днів після травми також призвела до збільшення м'язової маси і поліпшення функціонального стану. За словами вчених, цей метод допоможе відновленню літніх людей, які пережили травму або операцію м'язів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені створили препарат, здатний берегти шкіру від старіння, вибираючи старіючі клітини організму тварини і знищує їх, збільшуючи його виживання приблизно на 36%.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки