МоваЯзык

/ Новини медицини

Кілька щеплень в один день: Супрун розвінчала черговий міф про вакцинацію

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що одночасна вакцинація від декількох захворювань не приносить шкоди здоров'ю.

"Багато батьків вважають, що щеплення здатні зношувати організм, проте це неправда", – написала вона в Facebook, відзначивши, що протилежне доведено багаторічними науковими дослідженнями.

Мікроби, за її словами, в організм потрапляють постійно і "натренований" імунітет від них захищає. "Але цього не можна стверджувати, коли мова йде про інфекційні хвороби", – підкреслила Супрун.

Вакцинація

Вакцинація. Джерело: SciencePop

SciencePop

За словами в. о. міністра, в жодному з досліджень не було зафіксовано зниження імунної відповіді або пригнічення імунної системи після щеплень, зроблених в один день.

"Існує небезпека для імунітету, коли дитина отримує щеплення проти кількох хвороб одночасно? Однозначно – немає", – запевнила чиновниця.

В. о. міністра наголосила на необхідності своєчасної вакцинації дітей.

"Є неспростовні докази, що вакцини не "зношують" імунітет і викликають безпечну і ефективну реакцію – створюють захист. Не потрібно відкладати вакцинацію для того, щоб "розвантажити" імунітет дитини. Такі дії можуть позбавити вашу дитину захисту від небезпечних хвороб", – резюмувала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун розповіла українцям, чому вакцинуватися – вигідніше.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Вакцинація в Україні та світі" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
34
9
Смішно
7
Цікаво
8
Сумно
6
Треш

Блоги медицини