Лікарка назвала простий продукт, який допоможе швидко збити цукор у діабетиків

Лікарка назвала простий продукт, який допоможе швидко збити цукор у діабетиків

Одним з найпоширеніших типів цукрового діабету (ЦД) є ЦД-2, який означає, що ваша підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну (гормону, який регулює кількість цукру в крові) або інсулін, який вона виробляє, не поглинається клітинами. Однак є й хороша новина – діабет 2-го типу значною мірою піддається лікуванню, якщо ви тримаєте рівень цукру в крові під контролем. І надзвичайно ефективним у цих зусиллях виявився звичайний часник.

Про це повідомило видання Еxpress, посилаючись на інформацію медиків та дослідження, проведені експертами. Зазначається, що було доведено – часник знижує рівень цукру в крові на колосальні 25%.

Як з'ясувалося, ця ароматна рослина із пікантним смаком, яку можна знайти у рецептах практично всіх народів світу, дуже корисна для хворих на діабет 2-го типу.

Часник можна знайти у рецептах практично всіх народів світу
Відео дня

Лікарка Сара Брюер, яка співпрацює з CuraLin, розповіла про переваги вживання часнику для зниження рівня цукру в крові. За її словами, надзвичайний ефект від вживання цього продукту можна приписати хімічній сполуці аджоен, яка міститься в часнику.

"Дослідження показують, що аджоен може знизити рівень глюкози на 25 відсотків", – розповіла лікарка.

Більш того, поїдання двох-трьох зубчиків часнику в день може знизити рівень холестерину ЛПНЩ достатньо, щоб запобігти серцевому нападу, а також на чверть знизити ризик інсульту, зазначила Брюер.

Холестерин ЛПНЩ – це воскоподібна речовина, яка може закупорювати артерії, що часто йде рука об руку з цукровим діабетом, пояснила лікарка.

Поїдання двох-трьох зубчиків часнику в день може знизити рівень холестерину та цукру

"Останні дослідження показують, що часникова олія покращує толерантність до глюкози і може зменшити втрату білка через нирки", — додала Брюер.

Одне з найповніших досліджень зв’язку між споживанням часнику та рівнем цукру в крові було опубліковано в журналі Food & Nutrition Research.

Дослідники проаналізували бази даних PubMed, EMBASE, Cochrane Library та China National Knowledge Intern, щоб прийти до остаточного висновку.

У мета-аналіз було включено дев’ять досліджень, в яких брали участь 768 пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу. А щоденна доза часнику, яку приймали хворі, коливалася від 0,05 г до 1,5 г.

"Поточні дані підтверджують, що часникова добавка відіграє позитивну і стійку роль у зниженні рівня глюкози в крові", — підсумували дослідники.

Загальні поради щодо зниження цукру в крові

Як правило, потрібно вибирати продукти з низьким глікемічним індексом, щоб приборкати рівень цукру в крові.

Глікемічний індекс (ГІ) – це система оцінки продуктів, що містять вуглеводи. Він показує, як швидко кожна їжа впливає на рівень цукру в крові.

Вуглеводні продукти, які швидко розщеплюються організмом і викликають швидке підвищення рівня глюкози в крові, мають високий рейтинг ГІ.

Продукти з високим ГІ включають:

  • Цукор і солодкі продукти

  • Солодкі безалкогольні напої

  • Білий хліб

  • Картопля

  • Білий рис.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені розповіли, вживання яких овочів та фруктів може знизити ризик інсульту

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки