Людяність у воєнний час: компанія MDM попри вторгнення РФ забезпечила підтримку хворих українців

16,2 т.
Людяність у воєнний час: компанія MDM попри вторгнення РФ забезпечила підтримку хворих українців

Експертиза компанії MDM базується на понад 20-річному досвіді у фармацевтичному маркетингу.

Один з напрямків роботи компанії - організація та технічний супровід програм підтримки пацієнтів з хронічними захворюваннями. У воєнний час ця система дозволила скоординувати діяльність фармацевтичних компаній, постачальників, лікарів і аптек для забезпечення доступу пацієнтів до дефіцитних ліків - фахівці компанії здійснювали та керували комунікаціями з усіма учасниками, забезпечуючи контроль у режимі реального часу.

Відео дня

Пацієнти з хронічними захворюваннями одними з перших відчули нищівний удар війни по фармацевтичній промисловості: дефіцит лікарських засобів і перебої у логістиці почалися майже з перших днів вторгнення. Тому такою важливою була та є робота працівників компанії MDM, які не згорнули роботу офісу та кол-центру й продовжили надавати інформаційну підтримку пацієнтам з хронічними захворюваннями.

Євгенія Тихонюк, менеджер супроводу проєктів компанії MDM, проєкт "З надією в майбутнє": "Ми адмініструємо програми підтримки пацієнтів від появи ідеї у замовника до фінального етапу — отримання ліків пацієнтом в аптеці. Цією програмою передбачений індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. Війна застала мене і мою родину в Ірпені. Період з 24 лютого і до кінця місяця був найтяжчим. Пацієнти активно пересувалися, багато хто не мав з собою всіх необхідних документів, не знав де в місті перебування є аптеки, які були залучені до програми, де і як можна було отримати ліки. Але, не зважаючи на труднощі, ми всі питання вирішували дуже оперативно: інформували пацієнтів, що програма працює, під час звернення пацієнтів на гарячу лінію надавали телефони та актуальний список аптек, до яких можна звернутися. З початку війни нами була організована робота в повному онлайн-форматі, що дозволило значно розвантажити лікарів, підтримати пацієнтів і вселити надію у мирне майбутнє."

Програма "Керуй цукровим діабетом та розсіяним склерозом" разом з Sanofi

"Принциповим завданням для Sanofi було збереження програм підтримки для пацієнтів, і саме компанія MDM миттєво відгукнулася на цей запит, мобілізувала зусилля та забезпечила роботу програм без жодного призупинення."

Програма від компанії Roche "З надією в майбутнє"

"Щоб під час воєнного стану в Україні продовжити надавати пацієнтам доступ до життєво важливих препаратів, які застосовуються при онкологічних захворюваннях і розсіяному склерозі, компанія Рош за підтримки МДМ спростила умови участі у Програмі. Тепер хворому необов’язково мати фізичну картку Програми - пацієнт може звернутися безпосередньо до аптеки-учасниці Програми, заповнити на місці спеціальну форму та купити препарат зі знижкою. При цьому MDM, як партнер Roche, у ручному режимі генерує номери "карток", які наразі практично неможливо доставляти кур’єрською службою, та тісно співпрацює з аптеками — учасницями Програми задля забезпечення всіх пацієнтів необхідним лікуванням."

Що про це думають самі пацієнти: Ганна, мешканка Києва, діагноз- "розсіяний склероз":

"Я пройшла роки безнадії та відчаю, поки не долучилася до Програми та не отримала належне лікування. Так, мені пощастило – я пройшла вже другий курс і майже вільно пересуваюся та не страждаю на запаморочення. Такого стабільного стану я не відчувала 3 роки. І навіть війна не зашкодила мені продовжити лікування. І все це завдяки працівникам МДМ, які були зі мною на постійному зв’язку, та керували усім процесом терапії. Дякуючи їм, я - найкращий приклад ефективності та дієвості програми."

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки