Магнітні бурі: по кому вдарять на травневі свята

633,3 т.
Магнітні бурі

Травень є одним з найбільш важких щодо коливань сонячної активності і магнітних бур – цей місяць часто супроводжується погіршенням самопочуття і загостренням хронічних захворювань.

OBOZREVATEL публікує календар магнітних бур, відзначаючи найнебезпечніші періоди.

Магнітні бурі – вид геомагнітної активності. Вони викликані надходженням в околиці Землі високошвидкісних потоків сонячного вітру і їх взаємодією з магнітосферою Землі.

Магнітні бурі: по кому вдарять на травневі свята
Відео дня

Перший тиждень

Найбільш небезпечним вважається 5 травня, яке буде супроводжуватися слабкістю, апатією, дратівливістю, підвищеною стомлюваністю, нервозністю, сильною мігренню і загостреннями хронічних хвороб.

Друга декада

Триває з 11 до 17 травня, принесе метеозалежним людям загальне нездужання, проблеми з серцево-судинною, імунною, зоровою та дихальною системами.

Третя декада

З 20 по 25 число, в цей час під негативний вплив потрапить психоемоційна сфера, рекомендується уникати стресів і більше відпочивати.

В кінці травня

Черговий магнітний сплеск очікується 28 числа і буде супроводжуватися помітним погіршенням загального самопочуття, яке найбільш виражене відчують маленькі діти і люди похилого віку.

Поліпшити ситуацію допоможе суворе дотримання режиму дня, повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі і позитивні емоції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в період магнітних бур ризики для здоров'я людей значно підвищуються. Особливо вразливі в ці дні центральна нервова і серцево-судинна системи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки