Комаровський назвав небезпеку гаджетів

16,1 т.
Комаровський назвав небезпеку гаджетів

Відомий педіатр Євген Комаровський розповів батькам, з якого віку можна дозволяти їх дитині користуватися комп'ютером або смартфоном. А також пояснив, чим загрожує ранній доступ до мультимедійних технологій і пристроїв.

Так, Комаровський на своїй сторінці в Facebook написав, що дітям до 2 років зовсім не можна давати доступ до всіляких гаджетів.

Дітям же з 3 до 6 років варто обмежувати доступ до віртуальної реальності однією годиною на день, а 6-12 річним можна дозволяти провести за телевізором або комп'ютером до двох годин на день.

Він зазначає, що ігнорування даної рекомендації може стати причиною розвитку так званого віртуального аутизму - знищення нейроразвітія.

Відео дня

Так, електронні гаджети надають руйнівний вплив на нервову систему немовлят (до 2-х років). В результаті у них виникає ускладненість соціалізації, порушується розвиток мови, здатність зорового контакту та ін.

При цьому допомогти дитині можна буде тільки за допомогою стимуляції нейронних областей і її правильним розвитком за умови відсутності гаджетів.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, чому важливо грудне вигодовування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки