МоваЯзык

/ mamaclub

Комаровський назвав небезпеку гаджетів

Відомий педіатр Євген Комаровський розповів батькам, з якого віку можна дозволяти їх дитині користуватися комп'ютером або смартфоном. А також пояснив, чим загрожує ранній доступ до мультимедійних технологій і пристроїв.

Так, Комаровський на своїй сторінці в Facebook написав, що дітям до 2 років зовсім не можна давати доступ до всіляких гаджетів.

Дітям же з 3 до 6 років варто обмежувати доступ до віртуальної реальності однією годиною на день, а 6-12 річним можна дозволяти провести за телевізором або комп'ютером до двох годин на день.

Він зазначає, що ігнорування даної рекомендації може стати причиною розвитку так званого віртуального аутизму - знищення нейроразвітія.

Так, електронні гаджети надають руйнівний вплив на нервову систему немовлят (до 2-х років). В результаті у них виникає ускладненість соціалізації, порушується розвиток мови, здатність зорового контакту та ін.

При цьому допомогти дитині можна буде тільки за допомогою стимуляції нейронних областей і її правильним розвитком за умови відсутності гаджетів.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, чому важливо грудне вигодовування.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Батьки і діти" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини