На Прикарпатті через недбалість батьків померла однорічна дитина

11,3 т.
На Прикарпатті через недбалість батьків померла однорічна дитина

На Івано-Франківщині через недбалість батька померла однорічна дитина.

Як повідомляє Mi100.info, трагедія сталася на Коломийщині, 18 листопада.

У поліції цей факт підтвердили. Кажуть, батько не лікував власну дочку, коли вона захворіла. Через неналежний догляд сталася трагедія.

"Так, дитина померла. Попередня причина смерті - гостре респіраторне захворювання. Відкрито кримінальне провадження за злісне ухилення батьків від догляду за дитиною", - заявила начальник сектора молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУ ПП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у понеділок, 20 листопада, правоохоронці Тернополя зафіксували смерть п'ятимісячного хлопчика.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки