Стало відомо, які іграшки благотворно впливають на недоношених малюків

6,3 т.
Стало відомо, які іграшки благотворно впливають на недоношених малюків

Вчені з Данії з'ясували, що в'язана іграшка-восьминіг заспокоює недоношених немовлят, покращуючи їх дихання і серцебиття.

Про це пише Daily mail.

Спостереження медиків показали, що після того, як дитині давали таку іграшку, вона заспокоювалася набагато швидше. На думку експертів, причина такого впливу - щупальця восьминога, які нагадують дитині про пуповину та почуття безпеки в утробі матері.

Також експерти відзначають, що після контакту малюків з іграшками, вони стають більш лояльними до всіх проводків, які їх оточують, і значно рідше намагаються від них позбутися.

Відео дня

На сьогоднішній день такий спосіб почали використовувати більше десятка дитячих відділень по всій Європі. А неонатолог Даніель Локьер зазначив, що це неймовірний, і в той же час дуже простий спосіб заспокоїти малюка. "Це неймовірно, дивовижно, що так просто можна заспокоїти дитину і допомогти їй відчувати себе краще", - говорить він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли взаємозв'язок між обрізанням жінок та материнством.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки