Комаровський пояснив, які можуть бути ускладнення обструктивного бронхіту

24,1 т.
Комаровський пояснив, які можуть бути ускладнення обструктивного бронхіту

Найпоширенішим ускладненням обструрктивного бронхіту є запалення легенів.

Про це написав відомий український педіатр Євген Комаровський на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, відповідаючи на питання про можливі наслідки захворювання.

Лікар пояснив, що основним проявом обструктивного бронхіту є дихальна недостатність, коли повітря не проходить через бронхи, і дитині стає нічим дихати. І в такій ситуації важливо не просто лікувати дитину, а проводити інтенсивну терапію в умовах стаціонару.

Відео дня

"Природно, коли бронх повністю перекривається, то там осідають бактерії, і це призводить до ускладнень. Найпоширеніше ускладнення - запалення легенів", - зазначає Комаровський.

 

Питання:. Які можуть бути ускладнення обструктивного бронхіту? . Відповідь:. Найголовніше прояв обструктивного бронхіту, якщо повітря не може проходити через бронх, то виникає дихальна недостатність, тобто дитині реально не вистачає кисню. І в такій ситуації необхідно не просто лікування, а інтенсивна терапія, як правило в умовах стаціонару. Природно, коли бронх повністю перекривається, то там осідають бактерії, і це призводить до ускладнень. Найпоширеніше ускладнення - запалення легенів. . # Докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # обструктівнийбронхіт # бронхіт # воспаленіелегкіх

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський розповів, чим загрожує повторне застосування антибіотику.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки