Щодня потрібно прикидатися, що все добре: фотопроект про післяпологову депресію

7,6 т.
Щодня потрібно прикидатися, що все добре: фотопроект про післяпологову депресію

Мама двох дітей з Америки Кеті ДіВіценцо вразила своїм хоробрим і чесним поглядом на те, що значить страждати від післяпологової депресії.

Жінка разом зі своєю подругою-фотографом створили проект, який показує дві сторони післяпологової депресії, пише видання The Mirror.

На першому фото відображена та "сторона" батьківства, яку всі звикли бачити - Кеті має блискучий вигляд, справжній і щасливим. Кімната акуратна, а мама присвячує свій час дітям.

Друге ж зображення повністю протилежне - на ньому Кеті зображена в піжамі, її волосся розпатлане, а погляд безпристрасно дивиться в об'єктив камери. Діти в цей час розважаються в незібраній дитячій.

Відео дня

"Правда в тому, що обидві ці картини представляють моє життя залежно від дня. Боюся, ви подумаєте, що я слабка, божевільна, жахлива мати або інші мільйони речей, в яких мене переконує мій розум, але я знаю, що я не самотня в цих думках. Однак є ще більш виснажливі речі, ніж переживати такий стан - це щодня прикидатися, що насправді у мене все чудово", - розповідає Кеті.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", зіркові мами розповіли, як боролися з післяпологовою депресією.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки