У Мінсоцполітики анонсували зміни в оформленні допомоги під час народження дитини

14,6 т.
У Мінсоцполітики анонсували зміни в оформленні допомоги під час народження дитини

Незабаром документи на оформлення допомоги під час народження дитини можна буде подати онлайн. 

Про це на засіданні Кабінету міністрів України повідомила перший заступник міністра соціальної політики Ольга Крентовська, пише Інтерфакс-Україна.

Ця послуга вже доступна на офіційному сайті Міністерства, а незабаром вона з'явиться на Єдиному державному порталі адміністративних послуг me.gov.ua.

Ольга Крентовська зазначила, що в Мінсоцполітики розраховують, що до кінця 2017 роки онлайн можна буде оформляти близько 50% всіх подібних заяв.

Відео дня

Розвиватися в цьому напрямку вони вирішили, оскільки подача документів онлайн на оформленні житлових субсидій користується високою популярністю у суспільстві.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, як правильно прописати новонароджену дитину.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки