Виховати генія: вчені розповіли, які ігри допоможуть батькам

14,0 т.
Виховати генія: вчені розповіли, які ігри допоможуть батькам

Американські вчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, що захоплення настільними іграми не просто корисно для розумового розвитку дитини, а цілком може допомогти виростити з малюка генія.

Про це повідомляє сайт Medik Forum.

Дослідники провели експеримент, в ході якого попросили учасників пропонувати їх дітям грати тільки в ігри, спрямовані на розвиток різних здібностей дитини. Учасниками дослідження були батьки з дітьми від 3-х років, за якими спостерігали протягом 30 років.

В результаті з'ясувалося, що ці діти в майбутньому набагато краще справлялися із задачами з математики та іншими завданнями, де потрібно логічне мислення. Більш того, в дорослому житті вони змогли влаштуватися на високооплачувану роботу і досягти успіху в кар'єрі.

Відео дня

Вчені стверджують, що займатися розвитком інтелектуальних здібностей важливо з самого дитинства, і найпростіше це робити саме в ігровій формі.

Яким чином можна вплинути на розвиток гуманітарного складу розуму вчені ще не з'ясували, але вони продовжують свої спостереження.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені розповіли про небезпеку дитячих виробів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки