А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

16,5 т.
А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

Це тільки здається, що діти абсолютно безневинні. Насправді малюки чудово розуміють почуття батьків і вміють маніпулювати ними не гірше будь-якої дорослої людини.

"Обозреватель" зібрав топ-5 дитячих хитрощів, які знайомі буквально кожному з батьків.

"Я тебе люблю! Ти най-найкраща"

Від такої фрази розтане будь-яка мама. Ні, безперечно, кожна мама найкраща для свого малюка, як і дитина для батьків, що б він не накоїв. Але, частіше за все, ця фраза використовується саме тоді, коли потрібно щоб мама дозволила щось і купила. Але чи варто завжди піддаватися на такі маніпуляції? Іноді досить просто обійняти і відповісти, що дуже ви раді таким словам.

Відео дня

"Це не я!"

Це кіт, собака, молодша (старша) сестра, або взагалі "воно само" впало (розбилося, поламалося). У таких випадках варто привчати дитину до відповідальності за свої проступки, і вмінню ліквідувати наслідки ситуації, що склалася.

Читайте: Примхи або вікова криза: кілька порад батькам, як відрізнити

"Мам, купи, я буду самим слухняним"

Або "я більше так не буду". Кожній мамі хочеться вірити в цю фразу, але всі ми розуміємо, що це неможливо. Діти, на те й діти, щоб бути шумними, веселими і не завжди слухати дорослих. Просто оцінюйте поведінку дитини відповідно до обставин, і не чекайте від нього неможливого.

"Я ще 5 хвилин"

Пограю, подивлюся мультфільм, погуляю. Тільки от якщо не проконтролювати ці горезвісні 5 хвилин, то вони можуть перетвориться не в одну годину. Тому важливо пам'ятати, що добровільно дитина не відмовиться від улюбленого заняття - стежте за режимом і проявляйте силу волі, не піддаючись на дитячі вмовляння.

Читайте: Коли тато вдома: варіанти дозвілля для батька і дитини

"А мама (тато) мені дозволяє"

Такою фразою діти люблять перевіряти батьків на уважність. Часто буває так, що насправді і мама не дозволяє, або у неї взагалі не питали про це. Але тато, почувши, що дитині вже дозволили, швидко здає позиції і погоджується на дитяче прохання. Вихід із таких ситуацій один - завжди перевіряйте слова, сказані малюком і ніколи не відповідайте дитині "так", не вникнувши в суть питання (навіть якщо ви дуже зайняті).

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названі 5 правил безпеки, яким батьки зобов'язані навчити дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки