Медики назвали сорти риби, які не можна вживати вагітним

8,6 т.
Медики назвали сорти риби, які не можна вживати вагітним

Американські вчені з'ясували, які сорти риби можна їсти вагітним, не нашкодивши здоров'ю малюка, і назвали ті, які вживати майбутнім мамам небажано.

Рекомендації експертів опубліковані на сайті управління з безпеки продуктів і ліків США.

Медики розділили сорти риби на три категорії:

- "Кращий вибір" (дві-три порції риби в тиждень);

- "Хороший вибір" (одна порція риби в тиждень);

- "Ні в якому разі" (риба, яка містить максимальну концентрацію ртуті).

Найбільш небезпечною рибою в меню вагітної і годуючої матері медики назвали королівську макрель, акулу, марліни, рибу-меч, помаранчевих австралійських йоржів, великооких тунців та амадау з Мексиканської затоки.

Відео дня

А найкориснішими сортами вчені вважають лосось, тріску, оселедець, камбалу, сібас, сардину, консервований тунець, морського окуня, а також креветки, краби і устриці. Така риба багата білком, жирними кислотами омега-3, вітамінами та мікроелементами.

Також вчені відзначають, що розмір порції для дорослих повинен бути 115 грамів. Дітям же рибу можна вводити в раціон харчування з 2-річного віку не частіше одного-двох разів на тиждень.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про варіанти вирішення п'яти найбільш поширених проблем в харчуванні дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки