МоваЯзык

/ mamaclub

Як захистити своїх дітей від шокуючого контенту на Youtube: важливі поради батькам

Сучасний світ розвивається швидкими темпами, і зовсім не дивно, що діти освоюють гаджети ще в дошкільному віці. Однак, навіть якщо ви дозволяєте їм дивитися тільки улюблені мультфільми, малюки можуть натрапити в мережі на зовсім не дитячі ролики, які ховаються за, здавалося б, нешкідливими героями, начебто Свинки Пепи або Людини-Павука.

Кращі способи, які допоможуть запобігти перегляду дітьми цих тривожних відео, публікує видання Hello.

Повідомити про невідповідні відео

Однією з найбільш важливих речей, яку потрібно зробити, якщо ви або ваша дитина виявили будь-якої невідповідний контент, це повідомити про це на YouTube. Для цього потрібно просто натиснути кнопку "Ще" під відео, а потім "Звіт". Як стверджують розробники YouTube, відео буде видалено протягом 24 годин після того, як на нього поскаржаться.

Завантажити додаток "YouTube дітям"

Якщо ви стурбовані тим, що ваші діти можуть піддаватися впливу цих неприйнятних відеороликів під час гри на смартфоні, ПК або планшеті, спробуйте завантажити додаток "YouTube дітям", у якому відображаються тільки відповідні мультфільми і блокується контент для дорослих. Хоча епізодичне відео все ще може прослизнути, буде набагато легше контролювати, що дивляться ваші діти. Ви також можете налаштувати таймер через додаток, щоб контролювати, скільки часу ваші діти проводять за гаджетом, переглядаючи онлайн-відео.

Додайте безпечний режим до свого облікового запису YouTube

Якщо ви не хочете завантажувати додаток для дітей, ви можете додати обмеження безпеки до свого облікового запису YouTube, які будуть фільтрувати те, що ваші діти можуть бачити під час пошуку улюблених мультфільмів. Просто увійдіть в свій аккаунт YouTube і виберіть у спливаючому меню "Обмежений режим". Виберіть "вкл", потім натисніть "зберегти", щоб переконатися, що всі обмежені кліпи заблоковані для перегляду.

Дивіться контент тільки в офіційних ТВ-додатках

Вибирайте офіційні додатки - це дасть вам душевний спокій, що діти дивляться тільки "потрібні" мультфільми і не матимуть доступу до жодних паронімів або дорослого контенту.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", відомий психолог назвав основні помилки батьків у вихованні дітей.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "методики виховання" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини