МоваЯзык

/ mamaclub

Дитяче хропіння назвали небезпечним для життя

Вчені пояснили, чому батькам варто турбуватися, якщо їхня дитина регулярно хропе уві сні.

Про це повідомляє видання The Mirror.

На відміну від дорослих, хропіння вашої дитини може здатися абсолютно нешкідливим, проте лікарі стверджують, що все не так просто. Якщо малюк хропе протягом чотирьох або більше ночей на тиждень - це може бути приводом для занепокоєння.

"Дихання - це автоматизований процес, контрольований мозком. Якщо сигнали в мозок вказують, що щось не так, мозок може змінити швидкість дихання, щоб компенсувати недолік. Крім того, блокування дихання призводить до зниження рівня кисню в крові. Це те, що мозок не дуже любить", - коментує дитячий ЛОР Девід Макінтош.

Вченими було проведено дослідження, під час якого вони спостерігали за 1000 дітей протягом шести років, починаючи з шестимісячного віку. І висновки виявилися досить тривожними.

Діти, які хропли, дихали через рот або стикалися з апное уві сні, мали вищий рівень поведінкових проблем, таких як депресивні симптоми, когнітивні дисфункції, проблеми з пам'яттю і з логічним мисленням, і на 50-90% частіше мали симптоми, подібні до СДВГ, ніж діти зі звичайними дихальними шляхами.

Варто зазначити, що вчені звертають увагу батьків на те, що якщо ваша дитина хвора або застуджена, вона дуже втомилася або не страждає на хропіння регулярно - серйозних проблем зі здоров'ям, пов'язаних із хропінням, у неї немає.

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  названі важливі причини, чому батьки ніколи не повинні карати дитину.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я новонародженого" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини