Вчені з'ясували, яка робота знижує вірогідність зачаття

6,7 т.
Вчені з'ясували, яка робота знижує вірогідність зачаття

Медики з США визначили, яка професійна діяльність негативно впливає на можливість зачати та виносити дитину.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Occupational and Environmental Medicine.

Це перша робота вчених, яка спрямована на аналіз факторів трудової діяльності жінки і її здатності до зачаття. У дослідженні взяло участь 473 жінки у віці 35 років. Основними параметрами, які відстежували фахівці, був рівень фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) і оваріальний резерв - сукупність яйцеклітин жінки. Учасниці були опитані про рівень фізичного навантаження, яка необхідна для їх професії, а також в будь-який час доби вони працюють.

Відео дня

В результаті дослідження з'ясувалося, що жінки, чия робота пов'язана з високим фізичним навантаженням, і ті, хто працює у вечірній і нічний час доби, мають менший запас яйцеклітин, що зменшує шанси жінки на зачаття.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", гінеколог пояснила причину появи страхів у вагітної.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки