МоваЯзык

/ mamaclub

Ранній розвиток малюка: 5 порад мамі

Систем і методик раннього розвитку дитини є величезна кількість. Однак не так важливо, яку методику ви виберете, як результат, якого досягнете.

Основні рекомендації батькам, на що варто звернути увагу, розвиваючи своє малюка в ранньому віці, зібрав сайт "Мой ребенок".

Свобода самовираження

Пам'ятайте, ваш малюк, хоч і зовсім крихітний, але така ж людина. У нього є свої інтереси і бажання, своє сприйняття світу. Навчіть його виражати емоції, домагатися поставлених цілей, отримувати власний досвід.

Навчитися мислити

Так, мислити дитина точно буде самостійно, але завдання батьків - навчити малюка аналізувати отриману інформацію, допомогти дитині опанувати метод пізнання та критичного ставлення до дійсності. Важливо, щоб малюк не тільки вбирав нову інформацію, а й умів робити висновки.

Розвинути допитливість

Допитливість дитини - це, частіше за все, основна мета навчання. Малюк буде пробувати те чи інше заняття, тому що йому цікаво. А завдання батьків - створювати умови, в яких у дитини з'явиться потреба до нових знань.

Дозвольте дитині допускати помилки

Помилятися - означає вчитися. Це один з важливих етапів на шляху до нових знань. Тому дитину не можна сварити за помилки або звинувачувати в тому, що вона не здогадалася вчинити інакше.

Навчитися самостійно планувати свої заняття

Залежно від віку дитини потрібно привчати її до самостійного планування навчання. Спочатку нехай придумає план на кілька годин, потім на день, тиждень і так далі. Але пам'ятайте, що все має відбуватися під контролем дорослого.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", якщо ваша дитина захворіла, скористайтеся актуальними порадами від доктора Комаровського.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "ранній розвиток" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини