МоваЯзык

/ mamaclub

Професія майбутнього: в чому будуть запотребувані наші діти

Час летить швидко, і навіть якщо дитина ще вчиться в молодших класах, ви й обернутися не встигнете, як буде стояти питання вибору професії.

Про те, які ж спеціальності будуть затребувані вже через 10 років, пише сайт mail.ru

Оператор дронів. Безпілотні апарати, здатні здійснювати далекі перельоти, з метою контролю території та можливістю проводити виміри. Вони можуть доставляти вантажі, контролювати виникнення і поширення повеней і лісових пожеж, вимірювати забрудненість повітря в мегаполісах та інші подібні завдання. В майбутньому дрони планують використовувати для дуже швидкої доставки важливих вантажів. Оператор дрона - це людина, що керує його польотом, складає маршрут і контролює весь процес.

Екодизайнер. Основне завдання такого фахівця придумати, як можна використовувати старі речі, дати їм друге життя. Важливо добре розбиратися в нюансах виробництва, знати теорію дизайну, бути небайдужим до навколишнього середовища.

Механік електромобілів. Сьогодні електромобілі з'являються на вулицях міст і, за прогнозами фахівців, вже через кілька років їх стане в рази більше. а значить і механіки, які добре знаються на електроніці стануть запотребуваними.

Проектувальник медичних роботів. Ось вже точно професія майбутнього, оскільки медичних кіберспеціалістів зараз ще зовсім мало, проте світ не стоїть на місці, і цілком можливо, що втомлених лікарів замінять роботи, які вміють проводити складні операції. Але для цього потрібні фахівці, які зможуть їх розробити, згідно з усіма вимогами сучасного світу і стежити за реалізацією проекту.

Інженер сонячних електростанцій. Сьогодні відновлювальна енергетика тільки розвивається, тому фахівців у цій сфері не так вже й багато. Однак через кілька років вони будуть цінується на вагу золота. Тут потрібні технічні фахівці з енергетичною освітою і з хорошим творчим потенціалом.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названі 10 геніальних винаходів, які зробили життя батьків простішим.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Вікова психологія" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини