МоваЯзык

/ mamaclub

Рак замаскувався під хворе горло: лікарі майже втратили дитину

Школярка з Великобританії Айіша Грін, яка рік страждала нібито від тонзиліту і харчового розладу, виявилася хворою на рідкісну форму раку крові. 

Як повідомляє The Daily Mail, 13-річна дівчинка зараз проходить другий курс хіміотерапії. 

40-річна мама дівчинки Джейн привселюдно говорить про проблему, щоб звернути на це увагу інших батьків. "Ми думали, що це тонзиліт. Останній раз, коли він був у неї, ми помітили, що вона дуже швидко втрачає вагу. Мій партнер подумав, що у неї може бути розлад харчової поведінки", - говорить мама дівчинки. 

Вона також додає, що вони були вражені, коли їй поставили діагноз "гострий мієлоїдний лейкоз", рак лейкоцитів, який щорічно вражає близько 2600 чоловік у Великобританії. Цей тип розвивається швидко й агресивно, а також вимагає негайного лікування.

Айіша, яка продовжує навчання в школі зі свого лікарняного ліжка, сказала: "Коли я пішла до свого місцевого лікаря, вона сказала, що це тонзиліт, але ми не думали, що це він, тому що він повторювався кілька разів швидко. Тоді я втратила багато ваги. Я робила один укус і наїдалася. Я втратила близько половини моєї ваги", - розповідає вона. 

Тепер сім'я, яка втратила майже рік, чекає трансплантації кісткового мозку. 

Батьки дівчинки думали, що обійдуться хіміотерапією, але виявилося, що їй необхідний донор і термінова трансплантація. 

Мама дівчинки каже: "Я хочу, щоб усі знали, якщо ваші діти ходять з інфекцією, і це завжди одне і те ж, це може бути ознакою чогось більш серйозного. Лейкемія часто проявляється через тонзиліт, тому що вона впливає на імунну систему". 

Як раніше повідомляв "Обозреватель", 45-річний британець Стю Бонсалл врятував життя своїй 4-тижневій дочці, звернувши увагу на її незвичайний плач. 

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини