Вчені пояснили, як ожиріння в дитинстві впливає на здоров'я в майбутньому

8,1 т.
Вчені пояснили, як ожиріння в дитинстві впливає на здоров'я в майбутньому

Велике дослідження вчених з Англії показало, що ожиріння в дитинстві підвищує ризик серцевих нападів і інсультів у більш пізні роки життя.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

З'ясувалося, що у дітей, які страждають на ожиріння у віці 10 років, були пошкоджені артерії 25 років по тому, навіть якщо за минулі роки зайву вагу було скинуто.

Вчені з Університету Суррея (Англія) вивчили дані 18 попередніх досліджень, і дані 300 000 осіб віком від 10 років до 35 років. Вони виявили, що у пацієнтів, які страждають на ожиріння в дитячому віці, частіше з'являлися більш товсті артерії, що збільшувало ризик розвитку серцево-судинних захворювань у середньому віці або у старості.

Відео дня

"Негативні наслідки ожиріння дорослих добре відомі, але ми виявили, що ожиріння в дитячому віці може викликати тривалий ефект, який може потенційно привести до небезпечної для життя хвороби", - коментує результати провідний автор дослідження доктор Мартін Уайт.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені пояснили, чому шкідлива їжа дуже популярна серед дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки