МоваЯзык

/ mamaclub

Вчені запропонували боротися з дитячими коліками голковколюванням

Експерти з Університету Лунда у Швеції, з'ясували, що стародавня китайська практика може допомогти зменшити болі у немовлят, які страждають від кольок.

Про це пише Daily mail.

Під час дослідження вчені розділили 144 немовляти віком від 2-х до 8-ми тижнів на три групи: малюки з першої групи отримували стандартні сеанси акупунктури тривалістю від 2-х до 5 секунд в одну із зон тіла, дітям з другої групи проводили більш масштабні сеанси, які тривали по 30 секунд, а третя група була контрольною - немовлята, які перебували в ній, не проходили сеанси акупунктури. Кожен з цих дітей, страждаючи від коліків, плакав щонайменше по три години на день, не менше трьох днів на тиждень.

В результаті вчені з'ясували, що малюки з першої групи на 49% частіше переставали плакати вже на другому тижні лікування в порівнянні з дітьми з контрольної групи. А ось діти з другої, більш інтенсивної групи, переставали плакати на 32% частіше. Тому дослідники прийшли до висновку, що сеанси акупунктури принесуть користь тим малюкам, які плачуть більше, ніж три години протягом дня: "Для тих дітей, які продовжують плакати протягом більше трьох годин в день, голковколювання може бути ефективним варіантом лікування. Голковколювання, яке було розроблено в Китаї 2000 років тому, стимулює нервові закінчення, що зменшує больові відчуття", - сказав один з експертів.

Однак з такою думкою згодні далеко не всі вчені. "Як і більшість інших форм альтернативної медицини, акупунктура виступає за широкий спектр проблем, і немає ніяких доказів того, що вона дієва для будь-якої з них. Невже батьки будуть думати, що голки, які стирчать з їх дитини, можуть її заспокоїти? Це навіть звучить дивно" , - прокоментував дослідження Девід Колхаун, експерт по фармакології в Університетському коледжі Лондона.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували основні секрети складу грудного молока.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я новонародженого" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини