"Я не пам'ятаю, що народжувала": після епідуральної анестезії жінка страждає від провалів у пам'яті

15,9 т.
'Я не пам'ятаю, що народжувала': після епідуральної анестезії жінка страждає від провалів у пам'яті

Народження дитини, як правило, одне з найбільш незабутніх вражень у житті жінки. Але для 35-річної мешканки Англії Бернадетт Стрейндж спогадів про те, як її син Ілій з'явився на світ просто не існує.

Про це пише The Sun.

Після того, як Бернадетта народила сина за допомогою кесаревого розтину, у неї проявилася незвичайна реакція на спинальну анестезію, і лікарям довелося ввести її в стан штучної коми. А через кілька днів, коли її вивели з коми, і вона позитивно реагувала на зовнішні подразники, з'ясувалося, що жінка страждає провалами в пам'яті. Вона не могла згадати як її звуть, і чому вона в лікарні. Спогадів про вагітність і пологи не було зовсім.

Відео дня

Жінку продовжували відновлювати після кесаревого розтину, але ніхто не знав, чи повернеться до неї пам'ять. І тільки через 10 днів лікування жінка була достатньо здорова, щоб побачити старшого сина Тео, якому було вже 2 роки.

"Приблизно через 10 днів, я, нарешті, достатньо відновилася, щоб побачити свого дворічного Тео. Мої спогади раптом нахлинули, і, не дивлячись на мою впевненість в тому, що другої дитини у мене немає, коли мій чоловік показав мені фотографії з пологів, я, нарешті, повірила йому, що у нас є новонароджений син. У мене було відчуття, ніби я виграла лотерею! Я не могла дочекатися можливості побачити його!" , - говорить Бернадентт.

На щастя, чоловік Бернадетт, Ніл, вів щоденник, і допоміг їй відновити всі деталі днів, які вона втратила. Тепер, за підтримки своєї родини, Бернадетт майже повністю відновилася.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", жінка розповіла про жахи кессаревого розтину, порівнявши операцію з обшуком всередині тіла.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки