Як завагітніти без маткових труб: лікарі дали відповідь

67,5 т.
Як завагітніти без маткових труб: лікарі дали відповідь

Для того, щоб жінка могла завагітніти природнім шляхом, у неї повинні бути маткові труби. Однак, якщо їх довелося видалити, це зовсім не говорить про те, що вона вже ніколи не зможе народити і пізнати все щастя материнства.

Про те, як завагітніти без маткових труб, пише сайт ma-ma.ru

Основна функція маткових труб - це запліднення і проведення яйцеклітини в порожнину матки, щоб вона там закріпилася.

Якщо ж маткових труб у жінки немає, то завагітніти природнім шляхом неможливо. Однак це реально, якщо скористатися екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ). Згідно зі статистикою, ефективність ЕКЗ при відсутності маткових труб дорівнює 60%.

Відео дня

Як саме буде проходити ЕКЗ, залежить від того, відсутні у жінки одна труба чи обидві. У першій ситуації важливо відстежити критичні зміни труби та оцінити ймовірність позаматкової вагітності, а в другій протокол проходить спокійно, оскільки можливість позаматкової вагітності виключається. Однак, яка б ситуація не була, шансів на вагітність у жінки багато. Головне, не впадати у відчай і звернутися до лікаря за допомогою.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли взаємозв'язок між обрізанням жінок і материнством.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки