"Нам 5 місяців": Яна Зінкевич поділилася досягненнями дочки

11,8 т.
Зінкевич

Відомий український медик-волонтер Яна Зінкевич, яка зараз сама виховує свою дочку, похвалилася підписникам, що її маленькій Богданці вже виповнилося 5 місяців і поділилася її новими досягненнями.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Яна опублікувала кумедний відеоролик, на якому видно, як Богданка з апетитом поїдає млинці.

"Урааа) нам виповнилося 5 місяців, і ми на повну топчемо млинці. Скоро Богдана з таким темпом буде вже мене повчати", - підписала відео Зінкевич.

Підписники привітали Яну з маленьким "днем народження", побажавши їй і дитині здоров'я та щастя. Однак знайшлися і ті, хто розкритикував молоду маму, дорікнувши її в тому, що в такому віці млинці дітям давати не потрібно. Але Яна відповіла, що сама в змозі вирішити, що і коли їсти її дитині.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Яна Зінкевич поділилася забавним знімком дочки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки